Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Dzień dobry wszystkim i o radę pytam – właśnie okazało się, że a 3 dni muszę jechać do Wrocławia (pociągiem) a na miejscu załatwić MNÓSTWO spraw. Będę potrzebował około 5 dni na to, aby objechać wszystkie punkty we Wrocławiu. Jest tego naprawdę mnóstwo. Zależy mi zatem na wynajęciu jakiegoś auta. I tutaj pojawia się problem, bo obawiam się, coby cała ta wyprawa nie poszła na marne – innymi słowy, aby kilka srebrników zostało mi w kieszeni za to zlecenie.

Do przejechania będę miał sporo kilometrów, muszę bowiem odwiedzić około 40 punktów we Wrocławiu i na jego obrzeżach. Niestety muszę to zrobić w odpowiedniej kolejności, więc jazdy będzie, że hej.

I teraz nie wiem jak wypożyczalnie aut liczą sobie za kilometry.

Szukałem w googlach: „tania wypożyczalnia samochodów Wrocław”, ale na wielu stronach firm brakuje konkretnego cennika. Obawiam się, że telefonicznie mogą mi naopowiadać bajek a później jak przyjdzie do płacenia to się załamię.

Może ktoś z Was może polecić jakąś konkretną firmę, która normalnie podchodzi do klienta?

najlepsza wypożyczalnia samochodów Wrocław

Dziękuję za odzew mailowy (szkoda, że nie pokusiliście się o komentarze, w końcu dla innych to pewnie też ważna informacja. Wdzięczny jednak jest bardzo za te kilka maili.

Wynika z nich, że kilkukrotnie pod hasłem najlepsza wypożyczalnia samochodów Wrocław pojawiła się jedna firma, z której zresztą usług skorzystałem i jestem zadowolony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *